HEADER_images_doprava-a-platba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

1.4 Způsob platby:

a) Platba dobírkou na území České republiky.

b) Platba dobírkou mimo území České republiky je možná jen na Slovensko.

U způsobu platby dobírkou hradí kupující cenu zboží a poštovného prostřednictvím přepravce při převzetí zásilky.

c) Platba převodem na účet: po potvrzení objednávky obdrží kupující email, v němž jsou uvedeny potřebné platební údaje (číslo účtu, variabilní symbol a požadovaná částka). Po připsání peněz na účet prodávajícího, je zboží odesláno.

Všechny ceny zboží jsou uvedeny u jednotlivých produktů. Vedle ceny za zboží je kupující povinen hradit cenu za poštovné.

CENA poštovného na území České republiky:

CENA poštovného na území Slovenské republiky je 400,-Kč.

Cena poštovného do ostatních států se řídí platným ceníkem České pošty.

1.5 Způsob dopravy. Můžete si vybrat z následujících způsobů dopravy:

Kupující je povinen převzít objednané zboží při jeho dodání na místě, které určil, v této souvislosti je kupující povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu pro doručení objednaného zboží. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je kupující srozuměn předem, a to ještě před závazným potvrzením a odesláním objednávky.

Kupující je povinen při převzetí zásilky provést kontrolu zásilky s cílem zjistit, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zjistí-li kupující, že je doručená zásilka poškozená, není povinen zásilku převzít a sepíše s přepravcem protokol o škodě. Bezprostředně poté, oznámí kupující prodávajícímu, že při přepravě došlo k poškození zásilky.

1.6 Cena a dodací lhůta

Všechny ceny zboží jsou uvedeny u jednotlivých produktů. Vedle ceny za zboží je kupující povinen hradit cenu poštovné, (viz. Dodací a platební podmínky, Způsob dopravy).

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen zboží.

Jedná-li se o zboží, které je u dodavatele dlouhodobě nedostupné, upozorní prodejce kupujícího na tuto skutečnost a domluví individuálně s kupujícím případnou změnu objednávky či odstoupení od smlouvy. Pokud byla již v tomto případě objednávka zaplacena předem, vrátí prodávající kupujícímu na účet plnou částku za objednávku, a to do 7 dnů od odstoupení kupujícího či prodávajícího nebo uzavření dohody o zrušení objednávky.

Dodací lhůty jsou uvedeny jednotlivě u každého zboží.

 

0 ks
Košík: 0,00
0 ks